Strony partnerskieNaklejki dla dzieci - TuPolecam: Naklejki na ścianę

Nasza oferta projektowania bannerów

bannery reklamowe

Nasze ceny

Nasze ceny są bardzo różne i zależą głównie od skomplikowania zlecenia. Najtańsze bannery już od 49 złotych wzwyż. Termin realizacji to od kilku godzin do kilku dni w zależności od ilości aktualnych projektów, skomplikowania bannera lub utrudnionego kontaktu z klientem.

reklama w internecie

Nasze produkty

Tworzymy reklamy na potrzeby stron internetowych. Wykonujemy bannery, reklamy pop up, topy na strony i wszelkiego rodzaju komponenty przydatne serwisom www. Tworzymy reklamy flash i gif. Zapraszamy do obejrzenia naszych projektów bannerów lub do obejrzenia naszych stron www

banery flash

Sposób w jaki pracujemy

Na podstawie informacji i wytycznych dostarczonych przez Państwa tworzymy projekt bannera. Cały czas umieszczamy wyniki naszych prac na naszych serwerach do Państwa podglądu. Po uiszczeniu zapłaty przesyłamy plik wynikowy wraz z kodem jak i źródła projektu.

tworzenie bannerów

Możliwość hostingu bannerów

Istnieje możliwość, aby Państwa banner został umieszczony na naszym serwerze. Państwo dostają kod do niego, który można umieszczać w różnych serwisach. Kod odwołuje się do bannera umieszczonego na naszym serwerze. Cena takiego utrzymania reklamy to 5 zł za miesiąc.


  o nas    |   oferta    |   portfolio    |   kontakt    |   linki

banery flash - bannery internetowe - projektowanie banerów - tworzenie bannerów flash - banery www - banery reklamowe flashowe